Referencje


Pragniemy polecić firmę PROJECT DAYLIGHT, której właścicielem jest człowiek z wielką pasją, misją i wiedzą Pan Piotr Jankowski. Instalacja fotowoltaiczna, która została dla nas wykonana, o mocy 10 kW w pełni zaprojektował i dostosował do naszych warunków i potrzeb. Wszystkie prace montażowe i instalacyjne przebiegły profesjonalnie i w zaplanowanym terminie. Pan Piotr Jankowski szybko i sprawnie przeprowadził wszystkie formalności powiązane z zakładem energetycznym oraz z te związane z otrzymaniem dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z programu Mój Prąd. Polecam Pana Piotra Jankowskiego jako osobę w pełni profesjonalną i godną zaufania.

Michał i Joanna Tarnowscy
Łódź


Z pełną odpowiedzialnością pragniemy polecić firmę Project DAYLIGHT Pana Piotra Jankowskiego. Firma w lipcu 2018 roku założyła na naszym budynku instalację fotowoltaiczną o mocy 3.3 kW. Prace zostały przeprowadzone profesjonalnie, z dużą dbałością o estetykę wykonania. Instalacja pracuje bez zarzutów. Pan Piotr Jankowsik przeprowadził nas przez gąszcz biurokratycznych przepisów począwszy od wydania zezwolenia na inwestycję poprzez załatwienie w Banku dofinansowania a skończywszy na podpisaniu umowy z PGE. W każdej chwili gotów jest udzielić wszelkich informacji i porad.

Alicja i Jerzy Adamek
ul. Letniskowa, Kazimierz


Tym dokumentem chciałbym potwierdzić fachowość i profesjonalizm firmy Project Daylight w realizacji wszelkich czynności instalacyjnych elektrowni fotowoltaicznej o mocy 5,2kW wykonanej na moim domu. Pragnę polecić każdemu wszelką pomoc i doświadczenie jakim dysponuje właściciel firmy Pan Piotr Jankowski.

Jarosław Borkowski
Ul. Słonimskiego, Łódź


Z pełnym przekonaniem polecamy usługi Pana Piotra Jankowskiego właściciela firmy Project Daylight, który wraz ze swoim zespołem wykonał dla nas elektrownię fotowoltaiczną o mocy 5,2 kW. Realizacja przebiegła sprawnie z dużą dbałością ekipy o czystość i porządek w trakcie wykonywania zadania.

Agnieszka i Michał Maćkiewicz
ul. Oświatowa, Łódź


Polecamy firmę Project DAYLIGHT jako fachową, sprawną i profesjonalną. Pomoc we wszelkich procedurach przyłączeniowych z zakładem energetycznym i chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie inwestycji traktujemy jako nieocenioną. Nasza instalacja 7kW sprawuje się dobrze. Dziękujemy Panie Piotrze.

Janusz Różycki
Ul. Lewiczyńska, Grójec


Pełny rok użytkowania mojej instalacji PV o mocy 5kW pozwala mi na szczere polecenie firmy prowadzonej przez Pana Piotra Jankowskiego Project Daylight. Profesjonalizm poparty ogromną wiedzą, pełne zaangażowanie na etapie realizacyjnym, a także pomoc w pozyskaniu dofinansowania to główne argumenty, dla których warto skorzystać z Jego usług.

Marcin Dobrowolski
ul. Leśna, Dąbrówka Wielka


Niniejszym pragnę polecić firmę Project Daylight Pana Piotra Jankowskiego, realizatora instalacji fotowoltaicznej o mocy 100kW na moich obiektach. Właściciel firmy wykazał się dużą fachowością w realizacji zadania oraz dbałością o moje interesy w relacji z PGE za co serdecznie dziękuję.

Ferma Indyków Emil Smuga
Pieńki Gorzkowskie
Gorzkowice


Project DAYLIGHT wykonała w moim domu instalację PV o mocy 3,64kW. Polecam firmę Pana Piotra Jankowskiego jako rzetelną i godną zaufania. Prace wykonane zostały profesjonalnie, z dużą dbałością o estetykę i bezpieczeństwo użytkowników elektrowni.

Agnieszka Klatt
Ul. Łąkowa, Pabianice


Polecam bez wahania profesjonalną obsługę inwestycji prowadzoną przez Pana Piotra Jankowskiego właściciela firmy Project DAYLIGHT. Zrealizowała ona u mnie instalację fotowoltaiczną o mocy 7,29kW. Prace montażowe przeprowadzone zostały z olbrzymią starannością, uruchomienie instalacji odbyło się bez najmniejszych niespodzianek, a Pan Piotr dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem uchraniając mnie od błędnych decyzji inwestycyjnych.

Grażyna Krzysztofiak-Agata
ul. Podleśna, Chechło II


Project DAYLIGHT zaprojektował i wykonał elektrownię fotowoltaiczną o mocy 6,76 kW na moim budynku mieszkalnym. Zadanie zostało wykonane profesjonalnie i jednocześnie na bardzo wysokim poziomie estetyki. Gorąco polecam, warto im zaufać,

Wojciech Walerysiak
Dobra Nowiny


Firma Project-Daylight wybudowała dla mnie elektrownię fotowoltaiczną o mocy 5kW. Proces instalacyjny przeprowadzony został sprawnie, z dużym osobistym zaangażowaniem Pana Piotra Jankowskiego właściciela firmy. Polecam jego usługi z pełnym przekonaniem.

Andrzej Szkudlarek
Wolica


Project Daylight Pana Piotra Jankowskiego, wykonała dla mnie instalację fotowoltaiczną o mocy 9,5kW, użytkuję ją od roku i z pełnym przekonaniem pragnę polecić tego wykonawcę.

Tomasz Madaliński
ul. Zaliwskiego, Łódź


Pragnę polecić firmę Project Daylight jako rzetelnego wykonawcę instalacji fotowoltaicznych. Moja instalacja o mocy 12,79 kw funkcjonuje bez zarzutu od ponad roku.

Andrzej Nowak
Rąbień


Firma Project Daylight, wykonała na dachu mojego domu elektrownię fotowoltaiczną o mocy 5,5 kW. Prace zostały zrealizowane terminowo i profesjonalnie. Polecam usługi Pana Piotra Jankowskiego właściciela firmy, oddanego realizacji zadania na każdym jego etapie.

Małgorzata Tartanus
Ul. Pomorska, Łódź